Oferty pracy

Stawiamy na profesjonalistów z pasją podchodzących do swojej pracy. Wierzymy w pracę zespołową i wzajemną inspirację, dlatego bardzo poważnie traktujemy rekrutację nowych pracowników. Każdemu kandydatowi poświęcamy czas indywidualnie, aby mógł jak najlepiej zaprezentować się na każdym etapie rekrutacji. W proces rekrutacji zaangażowani są menedżerowie z Działu Personalnego oraz menedżerowie z docelowego działu pracy kandydata.

 

 

Rekrutacja do Servier jest procesem kilkuetapowym:

 

  1. Pierwszy krok to przesłanie dokumentów aplikacyjnych – CV oraz listu motywacyjnego.
  2. Po wstępnej analizie nadesłanych dokumentów, odpowiadamy na aplikacje spełniające nasze oczekiwania i zapraszamy wybranych kandydatów na spotkanie z pracownikiem Działu Personalnego. Jeżeli pozytywnie przejdziesz rozmowę wstępną, zapraszamy Cię na drugi etap rekrutacji, spotkanie z kierownikiem działu, do którego masz szansę dołączyć.
  3. Trzecim etapem jest rozmowa z potencjalnym bezpośrednim przełożonym.
  4. Niezależnie od tego, jaki będzie wynik rozmów, zawsze otrzymasz od nas informację zwrotną.

     

Jeżeli bliskie są Ci wartości Firmy Servier i chcesz stać się częścią międzynarodowej renomowanej firmy farmaceutycznej, przyślij do nas swoją aplikację. Przygotuj się do rozmowy i dołącz do nas.

 

Wszystkie zamieszczone poniżej oferty pracy są na bieżąco aktualizowane przez Dział Personalny Servier Polska. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 22 594 90 00 lub adresem internetowym praca@pl.mailgrs.com

 

Aktualne oferty pracy