Przyjazny Pracodawca

Gdybyśmy mieli jednym słowem określić cel działania Servier, powiedzielibyśmy CZŁOWIEK. Nasz świat to ciągłe myślenie o ludziach i ich potrzebach. Łączą nas pasja i wspólne wartości.

Codzienne działania przekładamy na:

  • Spełnianie oczekiwań lekarzy i pacjentów poprzez tworzenie leków o najwyższej jakości.
  • Aktywny udział w rozwoju wiedzy medycznej poprzez badania naukowe nad lekami innowacyjnymi.
  • Długofalowy rozwój kompetencji zawodowych poprzez indywidualne wsparcie pracowników.

Od 50 lat z zaangażowaniem i odpowiedzialnością tworzymy leki najwyższej jakości, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów i lekarzy. Wiemy, że możemy poprawić jakość życia ludzi na całym świecie, dlatego stawiamy na rozwój nowoczesnych leków innowacyjnych. Każdego roku inwestujemy 25% naszego obrotu w badania naukowe.

Wybierając Servier wybierasz zaufanie  i doświadczenie. Stajesz się częścią drugiej co do wielkości francuskiej firmy farmaceutycznej na świecie, działającej w 140 krajach i zatrudniającej blisko 21 000 osób, w tym ponad 3000 w naszych ośrodkach naukowo-badawczych.

 

W Polsce, obecni od 1992 roku, tworzymy stabilne i przyjazne środowisko pracy. Wspieramy naszych pracowników zarówno zawodowo, stawiając na długofalowy rozwój kompetencji oraz system awansów wewnętrznych, jak i prywatnie, oferując między innymi elastyczny czas pracy, opiekę medyczną, dofinansowanie do studiów podyplomowych i do zajęć sportowych.

Za niezmiennie wysoki standard pracy i politykę prorozwojową i prorodzinną, zostaliśmy uhonorowani tytułem Solidnego Pracodawcy Roku 2015.

Otrzymanie tytułu to również zobowiązanie dla nas do dalszej, konsekwentnej pracy opartej na zaufaniu, rzetelności i otwartości.

17 marca 2016 r. w Warszawie odbyła się uroczysta Gala rozdania nagród Solidny Pracodawca Roku.

Ten zaszczytny tytuł, który został przyznany naszej firmie jest dużym wyróżnieniem, ale trzeba też powiedzieć, że pracujemy na niego konsekwentnie od początku istnienia firmy, czyli od ponad 23 lat na polskim rynku – zaznaczyła Renata Sordyl-Godyń Dyrektor Ds. Personalnych.

 

Sprawdź jakie możliwości oferuje Servier.
Zapraszamy!